Kód: D1009 | Značka: Dolfos

ArthroFos - doplněk pro zdravé klouby

Neohodnoceno
403 Kč
Skladem

Vynikající výživový kloubní doplněk pro psy vytvořený na podporu správné funkce kloubů zejména u mladých, rostoucích psů velkých plemen a starších psů. 

Kategorie: Doplňky
Obsah balení: 90 tablet

ArthroFos se používá pro podporu správné funkce kloubů. Glukosamin a chondroitin jsou důležité součásti synoviální tekutiny a chrupavky, kterou současně vyživují. Vitamín C se podílí na syntéze kolagenu, který je hlavní složkou chrupavky. Měď a mangan napomáhají regeneraci chrupavky.

Přípravek se doporučuje podávat zejména mladým psům velkých plemen a starším psům.

Doporučené dávkování:
1 tableta na 20 kg hmotnosti denně
Balení obsahuje 90 tablet.

Složení v 1 tabletě:
Glukosamin-sulfát 300 mg, chondroitin-sulfát 250 mg
Sušené pivovarské kvasnice, maltodextrin, minerály, magnesium-stearát

Obsah doplňkových látek v 1 tabletě:
Vitamíny: vitamín C 25 mg
Sloučeniny stopových prvků: mangan (chelát manganu jako hydrát glycinu; E5) 1,15 mg, měď (chelát mědi jako hydrát glycinu; E4) 1 mg
Doplňující informace: hořčík 1 mg

Deklarované jakostní znaky:
Hrubý protein 22,1 %, hrubá vláknina 18,7 %, hrubé oleje a tuky 0,1 %, hrubý popel 18,5 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Kompletní nabídku produktů najdete na www.dolfos.cz