Kód: D1029 | Značka: Dolfos

Dolvet Calcium - přírodní zdroj vápníku

Neohodnoceno
235 Kč
Momentálně nedostupné

Dolvet Calcium je přírodní zdroj vápníku a minerálů zajišťujících zdravý růst a vývoj kostry a zubů. Ideální doplněk pro krmení typu BARF.

Kategorie: Doplňky
Obsah balení: 500 g prášek vč. odměrky

Dolvet Calcium obsahuje přírodní zdroj vápníku z červené mořské řasy Lithothamnium calcereum a ústřicových skořápek. Vápník má nezastupitelnou funkci pro správný vývoj kostry a zubů, především u zvířat v růstu. Červená mořská řasa je přírodním zdrojem cenných minerálů, které podporují stav kostí, svalů a činnost srdce. Tento přípravek je vynikajícím zdrojem vysoce vstřebatelného vápníku a je tak vhodným doplňkem při krmení syrovou stravou typu BARF.

Doporučené dávkování: 1 odměrka (5 g) na 10 kg hmotnosti denně
Obsah balení: 500 g
Složení: 70 % červená mořská řasa, 30 % uhličitan vápenatý z ústřicových lastur
Analytické složky: vápník 32 %, sodík 0,7 %, fosfor 0 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy a kočky

 

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Kompletní nabídku produktů najdete na www.dolfos.cz