Kód: D1030 | Značka: Dolfos

Dolvet Flex - kolagen, MSM a šípek pro zdravé klouby

Neohodnoceno
362 Kč
Skladem

Přírodní podpora kloubů s obsahem kolagenu typu II, organicky vázané síry MSM a extraktu z šípku. Tento doplněk je vhodný především pro mladé jedince v období růstu a psy i kočky s nemocemi kloubů.

Kategorie: Doplňky
Obsah balení: 100 g prášek vč. odměrky

Dolvet Flex obsahuje kolagen typu II – důležitou bílkovinu odpovědnou za pevnost a odolnost chrupavky. MSM je zdrojem organicky vázané síry nezbytné pro rekonstrukci kloubů. Urychluje též proces regenerace svalové tkáně, pojivové tkáně a chrupavky. Šípek je přirozeným zdrojem vitamínu C, který se podílí na syntéze kolagenu. Tento doplněk je vhodný pro mladé psy v období intenzitního růstu a pro zvířata s nemocemi kloubů.

Doporučené dávkování: 
Kočky a malá plemena psů psi: 1-2 odměrky denně
Střední plemena psů: 2-3 odměrky denně
Velká plemena psů: 3-4 odměrky denně
1 odměrka = 0,6 g
Obsah balení: 100 g

Složení: hydrolyzovaný kolagen typu II, MSM, extrakt z šípku
Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 48 %, hrubá vláknina 0 %, hrubé oleje a tuky, 0,2 %, hrubý popel 0,1 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy a kočky

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Kompletní nabídku produktů najdete na www.dolfos.cz