Kód: D1031 | Značka: Dolfos

Dolvet Kelp - mořská řasa pro zdravé dásně a zuby

Neohodnoceno
315 Kč
Skladem

Kelp je jedinečný přírodní zdroj vitamínů, minerálů, esenciálních aminokyselin, jódu a dalších látek pozitivně působících na celý organismus. Zároveň pomáhá udržet zdravé dásně a zuby u psů i koček.

Kategorie: Doplňky
Obsah balení: 250 g

Dolvet Kelp obsahuje hnědou mořskou řasu Ascophyllum nodosum (norský kelp) bohatou na vitamíny, aminokyseliny a minerály a esenciální nenasycené mastné kyseliny. Kelp je také jedním z nejkvalitnějších zdrojů přírodního jódu. Bohatý obsah těchto cenných látek má pozitivní vliv na trávicí, pohybový, kardiovaskulární a močový systém a dále pak na kvalitu kůže a pigmentaci srsti. Kelp zároveň pomáhá udržovat zdravé dásně a chrup. Přídavek pivovarských kvasnic chuťově zatraktivňuje podávání této řasy. Dolvet Kelp je hodnotný, přírodní doplněk stravy domácích mazlíčků.

Doporučené dávkování: 
Kočky a malá plemena psů: ½ odměrky denně
Střední plemena psů: 1 odměrka denně
Velká plemena psů: 1 a ½ až 2 odměrky denně
Obsah balení: 250 g

Složení: 97 % mořská řasa Ascophyllum nodosum, 3 % sušené pivovarské kvasnice
Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 12 %, hrubá vláknina 7 %, hrubé oleje a tuky 3,7 %, hrubý popel 24 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy a kočky 

 

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Kompletní nabídku produktů najdete na www.dolfos.cz