Tip
Kód: D1032 | Značka: Dolfos

Dolvet Parasit - šetrné, přírodní odčervení

19 hodnocení
270 Kč
Skladem

Dolvet Parasit je unikátní, velmi šetrný, ryze přírodní přípravek k odčervení psů i koček, sestavený pouze z přírodních extraktů s doplňkem křemeliny.

Kategorie: Doplňky
Obsah balení: 70 g prášek vč. odměrky

Dolvet Parasit obsahuje přírodní extrakty z dýňových semínek, tymiánu, fenyklu a pelyňku. Dále obsahuje křemelinu, která pomáhá šetrným způsobem odstraňovat vnitřní parazity. Složky obsažené v tomto přípravku pomáhají v boji proti endoparazitům, aniž by poškozovaly sliznici trávicího traktu.


Návod k užívání:

Doporučené dávkování je 1 odměrka (0,6 g) na 5 kg hmotnosti zvířete denně. 
Podávejte nepřetržitě po dobu 7 dnů. Poté je potřeba podávání na 10 dnů přerušit. V případě potřeby lze celý cyklus zopakovat.

Obsah balení: 70 g + odměrka.
Pozn. balení vystačí pohodlně na 8 odčervovacích cyklů pro psa o hmotnosti 10 kg. Tzn. na 2 roky, pokud budete odčervovat pravidelně každý kvartál.Složení: produkty rostlinného původu: extrakt z dýňových semínek, extrakt z tymiánu, fenyklu a pelyňku pravého
Obsah doplňkových látek v 1kg: rozsivková křemelina (E551c) 120 g
Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 11,5 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubé oleje a tuky 0,5 %, hrubý popel 4,7 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy a kočky

 

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly ve spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Kompletní nabídku produktů Dolfos najdete na www.dolfos.cz