Kód: D1033 | Značka: Dolfos

Dolvet Protein - přírodní podpora imunity

Neohodnoceno
242 Kč
Skladem

Dolvet Protein je doplněk na bázi sušené krevní plazmy a hemoglobinu. Obsahuje vysoce kvalitní zdroj bílkovin pro vyváženou BARF stravu.

Kategorie: Doplňky
Obsah balení: 200 g prášek vč. odměrky

Sušená krevní plazma je unikátním zdrojem vysoce vstřebatelných živočišných bílkovin, které se vyznačují vysokým obsahem esenciálních aminokyselin. Sprejově sušená krevní plazma obsahuje cenné imunoglobuliny a podporuje imunitní systém zvířat. Hemoglobin má též vysoký obsah stravitelných proteinů a je zdrojem železa.
Dolvit Protein je vynikající přírodní doplněk při krmení syrovou stravou typu BARF.

Doporučené dávkování:
1 odměrka (2,5 g) na 20 kg hmotnosti zvířete denně
nebo 1 odměrka (2,5 g) na 200 g masa podávaného v krmivu
Obsah balení: 200 g

Složení: hemoglobin, krevní plazma
Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 89 %, hrubé oleje a tuky 2 %, hrubý popel 4,7 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy a kočky
 

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky - psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Kompletní nabídku produktů najdete na www.dolfos.cz