Kód: 68 | Značka: Dolfos

Dolvet Saccharomyces Plus

248 Kč
Na dotaz

Pivovarské kvasnice obohacené o prebiotika: mannan-oligosacharidy a β-glukany pomáhají regulovat zažívání a zlepšují kvalitu kůže a srsti.

Kategorie: Doplňky

Dolvet Saccharomyces Plus je přírodní doplněk obsahující sušené pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae) obohacené o přírodní prebiotika: mannan-oligosacharidy (MOS) a beta-glukany, které posilují imunitní systém. Pivovarské kvasnice jsou cenným zdrojem vitamínů skupiny B, minerálů a bílkovin, bohatých na důležité aminokyseliny. Tento přípravek pomáhá regulovat zažívání a zlepšuje kvalitu kůže a srsti.

Doporučené dávkování: 
Kočky a malá plemena psů: ½ odměrky denně
Střední plemena psů: 1 odměrka denně
Velká plemena psů: 1 a ½ odměrky denně
1 odměrka = 2,5 g

Složení: sušené pivovarské kvasnice, mannan-oligosacharidy, beta-glukany
Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 41 %, hrubá vláknina 6,8 %, hrubé oleje a tuky 1 %, hrubý popel 5,3 %

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Pokud budete mít k nabízeným produktům společnosti PETS DOLFOS jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.