Kód: D1035 | Značka: Dolfos

Dolvet Spirulina - superpotravina pro zdraví zvířat

Neohodnoceno
331 Kč
Skladem

Spirulina je vynikající doplněk stravy pro psy i kočky s mnohostrannými učinky. Pomáhá posilovat organismus, jeho obranyschopnost, zlepšuje zažívání, detoxikuje a zlepšuje kvalitu kůže a srsti.

Kategorie: Doplňky
Obsah balení: 150 g prášek vč. odměrky

Dolvet Spirulina obsahuje mořskou řasu spirulinu bohatou na vysoce kvalitní bílkoviny (více než 60 %), vitamíny, minerály a další hodnotné živiny. Spirulina pomáhá posilovat imunitní systém, zlepšuje celkové zažívání, pomáhá detoxikovat organismus, omezuje nádorové bujení, zmírňuje projevy alergií a má celkově pozitivní účinek na kvalitu kůže a srsti. Tento doplněk je obohacen o pivovarské kvasnice, které zlepšují jeho chuť. Pravidelné užívání produktu Dolvit Spirulina posiluje a stimuluje organismus a dodává mu potřebnou vitalitu.

 

Doporučené dávkování:
Kočky a malá plemena psů: 1-2 odměrky denně
Střední plemena psů: 3-4 odměrky denně
Velká plemena psů: 4-6 odměrek denně
1 odměrka = 0,5 g
Obsah balení: 150 g

Složení: 97 % spirulina, 3 % sušené pivovarské kvasnice
Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 65 %, hrubá vláknina 6,9 %, hrubé oleje a tuky 6,5 %, hrubý popel 4,4 %
 
Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy a kočky

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Kompletní nabídku produktů najdete na www.dolfos.cz