Kód: D1093 | Značka: Dolfos

ImmunoDol - podpora imunity pro psy i kočky

403 Kč
Skladem

Unikátní doplněk ImmunoDol na bázi beta-glukanů posiluje imunitní systém dospělých psů během rekonvalescence a pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost u mladých jedinců.

Kategorie: Doplňky
Obsah balení: 90 tablet

ImmunoDol je unikátní doplněk na bázi β-1,3/1,6 glukanů, které posilují imunitní systém u psů a koček. Hlavním zdrojem tohoto polysacharidu jsou kvasinky Saccharomyces cerevisiae. Stimulace obranyschopnosti organismu spočívá především ve zvýšení aktivity makrofágů.
ImmunoDol je vhodné podávat během rekonvalescence, reprodukčního období, pro zvládnutí stresových situací a při snížené imunitě. U mladých jedinců pomáhá budovat přirozenou obranyschopnosti organismu.

Doporučené dávkování:
Psi s hmotností do 20 kg - 1 tableta denně
Psi s hmotností nad 20 kg - 2 tablety denně
Balení obsahuje 90 tablet.

Složení:
Sušené pivovarské kvasnice, maltodextrin, magnesium-stearát
Obsah doplňkových látek v 1 tabletě:
β-1,3/1,6 glukan 80 mg/tableta

Deklarované jakostní znaky:
Hrubý protein 26,4 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubé oleje a tuky 0,8 %, hrubý popel 7,8 %, vápník 1,1 %, fosfor 1,5 %, sodík 0,7 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Kompletní nabídku produktů najdete na www.dolfos.cz