Tip
Kód: 125 | Značka: Hundebar

Mix-pack pro pejsky

569 Kč
Skladem
  • Pro velké jedlíky je tu velké balení našich skleniček tzv. sixpack.
  • Šest kousků dokonale vyladěného krmení pro Vašeho pejskánka.
  • Radost poskládaná do krabičky zalepené eko papírovou páskou.
  • Lepší cena za větší balení
Kategorie: Krmiva pro pejsky
Čistá hmotnost obsahu: 6 x 300 g

2x Hovězí + 2x Krůtí + 2x Kuřecí = 6x Hundebar v jedné krabičce


Ochutnávkový boxík pro Vašeho hafíka obsahuje po dvou skleničkách našich vymazlených receptur.


Hovězí varianta Hundebaru nadchne malé i velké psí mlsouny. Pečlivě připravené libové maso je v kombinaci s čerstvou zeleninou jednoduše neodolatelné.

Složení: Hovězí krk, hovězí srdce, mrkev, brokolice, ječné kroupy, hrášek, hovězí játra, ostropestřcový olej, konopné semínko, šípek, kořen čekanky, vitamíny a chelátově vázané minerály. Deklarované jakostní znaky: Hrubý protein 13,7 %, hrubé oleje a tuky 4,5 %, hrubá vláknina 1,5 %, hrubý popel 1,3 %, vlhkost 74,1 %.

Krůtí Hundebar rozhodně nenechá jednoho psa chladným a máme potvrzeno, že i pár páníčků již váhalo. 

Složení: Krůtí stehenní maso, krůtí srdce, dýně, přírodní rýže, krůtí játra, brusinky, špenát, dýňové semínko, lněný olej, pampeliška, vitamíny a chelátově vázané minerály. Deklarované jakostní znaky: Hrubý protein 13,2 %, hrubé oleje a tuky 6,3 %, hrubá vláknina 1,1 %, hrubý popel 1,4 %, vlhkost 73,4 %.

Kuřecí Hundebar dokazuje, že i obyčejné kuřecí může v kombinaci s pečlivě vybranými přílohami vypadat a chutnat neobyčejně. Potvrzují minimálně 4 z 5 psích fajnšmekrů.

Složení: Kuřecí stehenní maso, kuřecí srdce, mrkev, cuketa, bulgur, kuřecí játra, kapusta, sušené meruňky, extra panenský olivový olej, strouhaný kokos, vitamíny a chelátově vázané minerály. Deklarované jakostní znaky: Hrubý protein 13,1%, hrubé oleje a tuky 6,2%, hrubá vláknina 1,3%, hrubý popel 1,2%, vlhkost 73,8%

 

Doporučené dávkování: Obsah 300 g sklenice odpovídá denní krmné dávce běžně aktivního, dospělého a zdravého psa o hmotnosti cca 6 kg.
Krmný návod: Kuřecí Hundebar pro pejsky lze podávat samostatně, jako plnohodnotné krmivo, či jako zpestření stávající stravy. Pro psy s citlivějším zažíváním doporučujeme nejprve nahradit 20 % stávající krmné dávky Hundebar krmivem a následně podíl postupně zvyšovat.

Skladování, uchovávání a trvanlivost: Sklenici skladujte při pokojové teplotě do 22°C. Po otevření je potřeba uchovávat v chladu do 6°C a spotřebovat do 2 dnů. Minimální doba trvanlivosti je 12 měsíců od data výroby viz obal.