Kód: H301 | Značka: Hundebar

Telecí párečky

18 hodnocení
129 Kč
Momentálně nedostupné

Telecí párečky Hundebar nabízí nesmírně lákavý chuťový zážitek a zároveň díky obsahu superpotravin a bylinek umožní zdravé mlsání pro pejsky a kočičky.
Tento “unipet” pamlsek je ručně připraven z čistého telecího masa a naplněn do přírodního, skopového střívka.

  • český produkt  
  • ruční výroba
  • 100 % přírodní složení
  • bez GMO
  • bez lepku
  • bez chemie
  • baleno do skleněného obalu
Kategorie: Naše krmiva
Čistá hmotnost obsahu: 175 g

Hundebar párečky jsou měkký pamlsek, který kromě čistého telecího masa obsahuje úžasnou superpotravinu – zelený ječmen - pomáhající tělu v detoxikaci. Zelené lístky ječmene obsahují vlákninu, vitamíny, minerály, chlorofyl, beta-karoten a řadu aminokyselin. Citlivé nosíky mohou zaznamenat jemnou vůni heřmánku, oblíbené a všestranně užitečné léčivky, která působí na nadýmání, křeče, střevní poruchy a žaludeční potíže. Další z bylinek, která potěší nejen čichové smysly mazlíčků, ale také pomůže vylučovací a trávicí soustavě je fenykl. Svou nasládlou, příjemně anýzovou chutí doprovází delikátní chuť telecího masíčka. Vše završuje příjemné aroma Cejlonské skořice, která je kulináři považována za nejkvalitnější na světě. Skořice má kromě své sváteční vůně také blahodárné antioxidační účinky, zároveň pomáhá redukovat hladinu cukru v krvi.
Vlastní nálev obsahuje malý podíl (<0,5 %) Himalájské (růžové) soli - sama přirozeně obsahuje řadu minerálů jako je železo, vápník, hořčík, draslík, zinek a další. 


Dali jsme si opravdu záležet, aby odměňování, či rozmazlování našich milovaných čtyřnohých přátel bylo malým svátkem pro všechny.
Věříme, že Hundebar telecí párečky nadchnou i Vás.

 

Složení:
Telecí svalovina, nálev (voda, Himalájská sůl <0,5 %), skopové střívko, zelený ječmen, heřmánek, fenykl, Cejlonská skořice

Analytické složky:
Hrubý protein 18,7 %, hrubé oleje a tuky 4,8 %, hrubá vláknina <1,0 %, hrubý popel 0,58 %, vlhkost 74.9 %, ME 1100 kcal/kg

 

Krmný návod:
Hundebar párečky jsou doplňkovým krmivem. Počet zkrmených párečků je potřeba započítat do celkové denní energetické potřeby zvířete a neměl by přesáhnout 10 % celkové přijaté energie. Zvířeti je potřeba zajistit přístup k čerstvé, pitné vodě. Nálev se zvířeti nepodává. Párečky podávejte při pokojové teplotě či mírně ohřáté.


Skladování, uchovávání a trvanlivost:
Skladujte v suchu a chladu. Po otevření uchovejte při teplotě do 4 °C a spotřebujte do 7 dnů.
Minimální trvanlivost je 18 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

 

Legislativní zařazení produktu: Doplňkové krmivo pro psy a kočky